Вирішувати щоденні потреби громади «усім миром», помагаючи один одному, підтримуючи свого сусіда, товариша, колегу – стало, так би мовити, трендом нового часу. Часу, у який влада надто зайнята глобальними перемінами у країні і, наразі, просто не має можливостей, кадрів, коштів, а іноді – й бажання на вирішення проблем простого українця. Тож, українці вчаться допомагати один одному – будувати нове світле, європейське, чесне, комфортне життя усім миром. Ця практика була відома нашим предкам, коли нагальні питання вирішувалися на віче, а потреби тих, хто у нужді – забезпечували усією громадою. Вона стала «свіжим вітром перемін» і чудовим виходом і у нові непрості для України часи.

Саме для того аби допомогти один одному, разом збудувати собі і своїм нащадкам достойне життя у красивому і зручному місті, навчити недолугих і безвідповідальних чиновників знати і чітко виконувати свої обов’язки – для цього і створено громадську організацію «Самодопомога Закарпаття».

Ми – покоління тих, кому від 30. Тих, хто вже відбувся як професіонал, сім’янин, громадянин. Тих, хто соціально активний, небайдужий, готовий помогти своїм співгромадянам словом і ділом. Від юридичних консультацій до остаточного вирішення питань у судах. Від громадянських і благодійних проектів для дітей, соціально незахищених співгромадян – до реальних справ у місті, зроблених своїми руками. І хоч існуємо ми зовсім недавно – вже маємо доробок справ, якими бажаємо показати приклад того, як можна спільнопоміччю досягти хороших результатів. 

Ми маємо що показати вже і маємо великі плани на майбутнє. Ми молоді, сильні і прогресивні. Приєднуйся до нас. Ми – «Самодопомога Закарпаття» і ми переконані: Поодинці – пропадемо. Разом – переможемо!