Про це стало відомо членам громадських організацій (перерахувати яких саме). Їхні представники вирішили здійснити громадський контроль діяльності чиновників, у віданні яких перебувають земельні питання міста.

 
Однак, громадським активістам, які намагалися всього лиш отримати доступ до суспільно-важливої інформації, згідно із Законом про публічний доступ до інформації – у такому доступі відмовили. І відмовили чиновники Ужгородського міськвиконкому (назвати прізвища). ПРи цьому вони посилалися на, начебто, заборону сесії міськради надавати доступ "стороннім особам", а особливо -- громадським активістам до документів, пов’язаних із земельними питаннями. Серед цих документів – і рішення Ужгородської міськради, пов’язані саме із земельними питаннями. Орган, який повинен діяти публічно, бо його предаставники делеговані громадою, намагається приховати свою діяльність у ключових для міста питаннях.
Юристи ГО "Саподопомога Закарпаття" вже зайнялися з’ясуванням питання чому ці документи так утаємничено і, чиновникам неодмінно доведеться відповідати у встановленому закном порядку.
Пропонуємо вам переглянути відеоматеріали на цю тему.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити