На закінчення тижня захисту дітей, який тривав з 1 по 8 червня, у громадську приймальню громадської організації Самодопомога Закарпаття» завітали гості. І не просто гості, а добрі друзі і партнери. Представники Медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» прийшли з подякою, грамотами та подарунками.

 

Керівник «Дороги життя» – організації, добре відомої у Закарпатті, яка опікується дітками і підлітками з особливими потребами Олег Кириленко подякував активістам ГО «Самодопомога Закарпаття» за співпрацю, порозуміння та сприяння, яке ті надали МСРЦ останнім часом. Йдеться про встановлення критої пісочниці на території НВК «Ялинка», де базується «Дорога життя» і, власне, перебувають її вихованці. А ще – про розважальну програму на атракціонах Боздоського парку та солодкий стіл, влаштований громадськими активістами для всіх учасників маршу-ходотону, що відбувся на честь Дня захисту дітей.

На знак подяки Олег Кириленко вручив Подячні листи активістам Євгену Прозору та Олександрові Черняку.  Подячний лист же на адресу організації прийняв співголова ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець. Разом з цими документами благодійники також отримали ручної роботи свічки, виготовлені руками вихованців МСРЦ. І подарунок цей є символічним, бо ж древнє і вічне «Consumor aliis inserviendo» -- «Світячи іншим, згораю сам» тут пригадується саме до ладу.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити