80 молодих активістів з Ужгорода, Іршави, Хуста, Міжгір’я, Берегова та інших районів Закарпатської області створили ЗАМОК – Закарпатський молодіжний конгрес. Ідея створення виникла на Першому обласному молодіжному форумі, що пройшов у четвер, 29 травня, в обласному центрі. Активісти УМГО «Єдине студентство» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА ініціювали  збір представників різних громадських та студентських організацій і рухів у приміщенні ректорату Ужгородського національного університету.

 

Окрім створення громадської платформи «ЗАМОК» у форматі фокус-груп учасники Форуму розробляли власне бачення молодіжної політики у різних сферах. У підсумковій резолюції Форуму зазначено, що на сьогоднішній день молодіжні ініціативи розвиваються дуже повільно, громадські організації і рухи не спілкуються між собою, молодіжне підприємництво не розвивається, а Закарпаття не має власної стратегії розвитку.  

Протягом всього дня розроблялися, обговорювалися і пропонувалися до втілення ідеї, які значно допоможуть покращити життя молодих людей в Україні. Усі пропозиції в кожній із фокус-груп будуть озвучені і надіслані до органів місцевого самоврядування.

В Ужгороді відбувся молодіжний форум (ФОТО)

«Сьогодні ми зробили те, чого не робили на Закарпатті майже ніколи за часів Незалежності України, - кажуть організатори заходу. – Нам вдалося зібрати практично всі активні громадські організації, почути їхні думки та випрацювати можливості та формат співпраці. ЗАМОК – це не чергова громадська чи молодіжна рада, це живий майданчик для найбільш активних. Перевіримо, чи вдалося нам звернути увагу влади на проблеми молоді, і вже в червні знову зберемося для святкування Дня молоді». Завершився Форум молодіжним флешмобом перед будівлею Закарпатської ОДА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити