Сьогодні 6 травня у день святого Юрія в Ужгороді у Боздошському парку близько 300 студентів та прихильників здорового способу життя зібралися на молодіжний фестиваль з розважальною програмою та драйвовою атмосферою "Молода самодопомога".

 

 Близько обіду 17 команд з гімну України та хвилиною мовчання за загиблими українцями в Одесі розпочали фестиваль. Одразу взялися за приготування бограчу. Традиційну закарпатську страву під кінець свята мало дегустувати і визначати кращу з поміж них авторитетне журі. Перед початком ігрових видів спорту учасників привітало духовенство та знаний у краї співак Юрій Садварі. Із вітальним словом до молоді звернувся і викладач УжНУ та активіст «Самодопомоги Закарпаття» Володимир Химинець.

У змаганнях узяли участь команди «Ударна молодь», «Спарта», «Проспект», «Славіст», «Гуманітарна природа», «Дабл право», «МПП», «Бограчата», «Вайпер Джим», «Математичний», «Бограч по-януковичівськи», «Розівка», «Ізі-бізі», «Глобус», «ПГК», «Електроди» та «Профком студентів».

Розпочали з армреслінгу. Тут неозброєним оком було видно фаворитів змагань: підготовлених спортсменів із команд «Проспект» та «Вайпер Джим». Останні у запеклій фінальній боротьбі і визначили переможця. Ним став представник «Проспекту». Після команди зайнялися квестом або спортивним орієнтуванням. У цьому виді рівних не було тому ж «Проспекту». Представники цієї ж команди виграли і в жимі 60-кілограмової штанги на кількість. Майстер спорту з Сумо та знаний ужгородський силач і важкоатлет Євген Прозор вижав знаряддя 50 разів. Йому лише на 5-6 поштовхів поступився спортсмен з «Вайпер Джиму», котрий, до речі, сам важив 60 кілограм!

Рівних «Проспекту» не було навіть у дартсі та перетягуванні канату. Переграти міцних хлопців з «Проспекту» змогла лише команда «Розівка», котра виграла конкурс на краще приготування бограчу. В результаті абсолютними переможцями у командному заліку став той же «Проспект», друге місце вибороли спортсмени з «Вайпер Джиму» і третє — «Ударна молодь». Призери отримали цінні подарунки від організаторів фесту. Заохочувальні призи отримали всі учасники змагань.

— Головна мета цього фестивалю — об’єднати молодь і створити для активних молодих людей можливість позмагатися в різних видах конкурсів, як творчих, так і спортивних, — розповідає активіст «Самодопомоги Закарпаття» Володимир Химинець. — Свято також спрямоване на зміцнення і розвиток дружніх відносин і культурної взаємодії між представниками молодого покоління. Адже комунікація це — дуже важлива і потрібна справа… Я вдячний всім моїм колегам із «Самодопомоги Закарпаття», котрі долучилися до створення цього фестивалю. Вони, як і я чудово розуміють, що інвестиції в молодь це — інвестиції у майбутнє нашого міста й області.

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити