IMG 0687Зовсім недавно  закінчився суботник в мікрорайоні Докучаєва, в ході якого було відбудовано двір, як хтось вже встиг довести, що Україну так легко не перебудуєш, знищивши конструкцію з гіркою та гойдалкою для дітей.
Звісно причину руйнації цього об'єкту нам з'ясувати не вдалось. Кому недовподоби було те, що діти граються в дворі незрозуміло і ніякому аналізу не піддається. Звісно, за ініціативи активних мешканців мікрорайону, конструкція була відремонтована, та все ж питання залишаються. Кому заважала дитяча гірка? Чи маємо ми право на гідне життя з таким менталітетом, якщо навіть те,  з чим поруч живемо, те, що приносить радість дітям, ми руйнуємо, самі приближаючи себе до такого життя? Чи можемо ми рухатись в напрямку процвітання, якщо, не можемо підтримувати порядок в себе перед будинком? А головне, чи є сенс намагатись щось змінити, якщо більшість людей звикло жити по старому, та повертає все "на круги свої"?
Ми сподіваємось, що такі випадки не будуть повторюватись, і та частина мікрорайону, яка все ж не байдужа до долі свого двору та будинку, буде доглядати за тим, що знаходиться під їхніми вікнами, та не допустить повторення цього неприємного інциденту, адже порядок починається з нас і якщо ми його не підтримуємо на такому рівні, то для нас немає місця серед людей, які живуть гідно.
IMG 0688 IMG 0689
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити