Після нещодавнього суботника в Ужгороді у районі вулиць Керченської, Собранецької та провулку Університетського, який організувала ГО «Самодопомога Закарпаття», активісти організації звернулися до Ужгородської міської ради із проханням вивезти зачищені відходи. Зверталися тричі. Лише після третього звернення міськрада частково прибрала сміття, однак у згаданому мікрорайоні ще залишилося чимало проблем.


Про них уже майже протягом місяця у зверненнях до Ужгородської міської влади говорять активісти «Самодопомоги» та жителі згаданих вулиць. Мова не йде про якісь надзвичайні речі, а лише про виконання окремими підрозділами ради своїх функціональних обов’язків, передбачених правилами благоустрою міста Ужгорода затверджених рішенням міської ради від 26.12.06 № 136: вивезення побутового сміття з вулиці Керченської, відсутності вуличного освітлення, відкритими каналізаційними люками, вирізкою 2 засохлих дерев на прибудинкові території, вивезенням опалого листя, ремонту заїзду з вул. Собранецької на вул. Керченську.
У зв’язку з тим, що ніякої реакції на звернення не було ні з боку попереднього Ужгородського міського голови Погорєлова В.В., ні з боку Ужгородського міського депутата Доктора О.О., ні зі сторони в. о. Ужгородського міського голови Щадея В.І., 12 квітня 2014р. «Самодопомога Закарпаття» самотужки провела широкомасштабну акцію, по прибиранню прибудинкових територій, територій житлової та громадської забудови по вулицях Керченська,  Докучаєва та провулку Університетському.
Однак, залишилося ще ряд питань, які активісти продовжують адресувати новій ужгородській владі. Мова йде зокрема про: вивезення обрізаних дерев та кущів, що знаходиться на в’їзді на прибудинкову території по вулиці Керченська 7( фото №1), вул..Докучаєва та пров. Університетський, вивезення зібраного опалого листя, що знаходиться по вулиці Керченській, необхідно закрити відкриті люки по вулиці Керченській, які становлять відкриту загрозу для малолітніх дітей, зрізати та вивезти три великі, старі, сухі дерева, що несуть загрозу життю та здоров’ю дітей, які знаходяться біля футбольного майданчика у пров. Університетськиому.

документи

 

документидокументидокументи

Додати коментар

Захисний код
Оновити