IMG 0058 В рамках всеукраїнського проекту "Зроби Україну чистою" ГО "Самодопомога Закарпаття" взяла участь в організації суботника в мікрорайоні по вулиці Докучаєва. Акція планувалась на 12 квітня, і була анонсована заздалегідь активістами нашої організації.
Людей запрошували в усній формі, залишали запрошення в поштових скриньках, розміщували оголошення в під'їздах, та повідомляли усіма іншими можливими способами.
   В суботу, на назначений час, група активістів від організації котра прийшла підтримати акцію була шокована пасивністю мешканців мікрорайону, більшість просто спостерігали з вікон. З усіх жителів довколишніх будинків зібралось всього декілька людей, готових допомогти у проведенні цієї акції. Нашій організації все ж вдалось провести надзвичайно результативну акцію, в ході якої було прибрано весь двір, зібрана альтанка, відремонтовані дитячі гойдалки та встановлено нові лавиці.
   Під час прибирання у нашого активу виникло слушне питання. А де ж перебуває депутат від цього району Василь Кручаниця і чим він взагалі допоміг жителям? З його боку не було ніякої підтримки за весь час його роботи депутатом-мажоритарником, він не підтримав жодну ініціативу місцевої громади, не прийняв участі в жодній акції, навіть не навідувався просто, щоб оглянути загальний стан свого округу. Чим він допоміг жителям? І чи варто розраховувати на позитивні зрушення з таким представником від району? 
   Наша громадська організація щиро дякує всім людям, що відгукнулись та допомогли у проведенні акції,  хочемо висловити подяку комунальному підприємству "AVE" за контейнер для збору сміття, і всім хто прийшов 12 квітня на наш захід та зокрема колишньому кандидату в депутати Василю Губковичу, який в свій час побудував, а зараз цілком модернізував футбольне поле та дитячий майданчик.  
IMG 0054  IMG 0064 IMG 0650 IMG 0052 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити