Сьогодні 18 квітня відбулася зустріч активістів правозахисної громадської організації «Самодопомога Закарпаття» із начальником УМВС України у Закарпатській області Сергієм Шараничем. Активіти просили керівника обласної міліції взяти на контроль справу про резонансне ДТП на Перечинщині, що сталося у лютому цього року.

Тоді внаслідок аварії у селі Дубриничі загинув 30-річний Сергій Харлинський. Однак, справу було закрито. Зараз, за рішенням суду, її скеровано на дорозслідування. У відповідь на звернення представників «Самодопомоги», Сергій Шаранич розповів активістам уже наявну інформацію по цьому ДТП та пообіцяв взяти справу на особистий контроль.

-- Попередньо переглянувши справу, у мене самого виникло кілька запитань по цьому ДТП, -- каже начальник УМВС. -- Тому я прийняв рішення особисто вивчити деталі справи, заслухати з цього приводу слідчого. Про результати я вам обов’язково повідомлю.

 

DSCN7645Одночасно представницьки ГО висловили бажання взяти участь у роботі оновленої Громадської ради при Закарпатському УМВС. Сергій Шаранич запросив присутніх, а також усіх активістів та громадських діячів відвідати перше засідання Ради, яке має відбутися у приміщенні УМВС одразу після великодніх свят 23 квітня о 17.00.

-- Ми готові до співпраці та конструктивної роботи заради миру і спокою на Закарпатті, -- резюмував зустріч керівник міліції.

Додати коментар

Захисний код
Оновити