У суботу ГО «Самодопомога Закарпаття» вийшла на анонсований раніше суботник у районі вулиці Керченської та Докучаєва та провулку Університетського, що в Ужгороді поблизу БАМу. Активісти вирішили боротися зі сміттям та безладом у обласному центрі Закарпаття, починаючи з себе.

 


На суботник вийшло близько 15-20 членів «Самодопомоги». Тут же було реставровано старий майданчик, який було поставлено силами попереднього депутата від цього мікрорайону Олексія Химинця. Також було встановлено альтанки, лавочки та пісочницю.

Активістів здивувала інертність самих жителів цього мікрорайону, які неохоче відгукнулися на таку «чисту» ініціативу. Відтак всього кілька мешканців із тутешніх п’ятиповерхівок вийшли і допомогли активістам дещо облагородити прибудинкову територію.

 

Під час прибирання, у представників «Самодопомоги Закарпаття» та жителів цього мікрорайону виникло слушне запитання: «Де у цей час і взагалі протягом усього часу з дня обрання перебувають депутати-мажоритарники від цього мікрорайону Василь Кручаниця та Олександр Доктор». Зі слів мешканців, цих панів депутатів, вони бачать хіба-що за кермом своїх іномарок зранку і ввечері. Годі вже говорити про якісь соціальні народні ініціативи з їхнього боку.

Зважаючи на такий стан справ, «Самодопомога Закарпаття», показавши приклад, закликала ужгородців, що живуть у цьому мікрорайоні, самоорганізовуватися, брати ініціативу у свої руки і допомагати один одному.

«Самодопомога» висловлює подяку будівельному гіпермаркету «Епіцентр» за допомогу у вигляді інвентарю для акції, інформують groza-news із прес-служби "Самодопомоги Закарпаття".

Додати коментар

Захисний код
Оновити