Черговим кроком, який наблизив Закарпаття до Європи, стане відкриття інформаційного центру “Фермерський Патруль”.

 

Проект створений об’єднанням “Зелений Хрест Швейцарія”, а його реалізацією займатиметься громадська організація  “Самодопомога Закарпаття”, яка має за мету заснування довгострокового стійкого інструменту боротьби з торгівлею незаконними пестицидами, підтримку фермерів для пом’якшення втрат від використання нелегальних пестицидів та інформування інших зацікавлених сторін про небезпеку торгівлі незаконними та підробленими пестицидами.

 

Офіційне відкриття  інформаційного  центру проекту стартує 24 травня 2018 року в Ужгороді, яке в свою чергу буде працювати і охоплювати реалізацію ідеї також і в інших областях України, зокрема у Чернівецькій, Львівській, Івано-Франківській та Волинській.

 

Головною метою “Фермерського Патруля” є підвищити хімічну безпеку України шляхом зміцнення національних інститутів й законодавства для  ефективного здійснення Роттердамської конвенції та створення потенціалу з виявлення й запобігання незаконного обороту підроблених хімічних речовин. Практична реалізація проекту буде здійснюватись через проведення наукових семінарів й створення Інформаційних центрів у різних регіонах України для загальнонаціонального охоплення.

 

Цілями проекту є розробити й забезпечити:

  • здійснення життєздатної національної політики щодо попередньої обґрунтованої згоди (ПОЗ) та обміну інформацією у рамках Роттердамської конвенції,
  • дотримання національних рамок для виявлення й запобігання незаконної торгівлі пестицидами з приділенням особливої уваги пестицидам, що підпадають під дію положень Роттердамської конвенції, й пестицидам для фумігації.

 

Інформаційний центр буде функціонувати з метою сприяння органам місцевої влади у реалізації ефективної соціальної політики, покращення життя населення й розвитку сільського господарства.

Запрошуємо до співпраці:

  • фермерства,
  • господарства,
  • огородників.

Фермерський патруль – на варті багатих врожаїв!

Наші контакти:

вул..Мукачівська, 65, каб.1.

+38 (068) 382 51 60

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.farm-patrol.com.ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити