Рейтингова оцінка науково-педагогічної роботи – невід’ємна частина внутрішньої системи забезпечення якості освіти й одна з нормативних вимог чинного Закону про вищу освіту. 29 жовтня під час Вченої ради проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета й проаналізував рейтинги викладачів вишу й оголосив деякі підсумки, – йдеться на сайті Медіацентру УжНУ.

 

«Показник рейтингу є інструментом в руках керівника, тому що він демонструє, чи виконує працівник поставлені вимоги й обов’язки для його посади», - стверджує в.о. проректора.

Участь у рейтинговому оцінюванні взяли 957 працівників, з яких – 120 професорів, 502 доцентів, 335 старших викладачів, асистентів. Бали у викладачів різних факультетів дуже різняться. Це проректор пояснює різною специфікою факультетів. Тому в майбутньому користуватимуться різними критеріями для різних факультетів.

За напрямками найвищі рейтингові показники продемонстрували фахівці гуманітарних напрямків, менші – природничих та фізико-математичних.

Приємною новиною стало те, що у Топ 10%  рейтингу серед професорів гуманітарного напрямку першу сходинку зайняв Володимир Химинець, який зокрема є співзасновником ГО «Самодопомога Закарпаття».

«Всі працівники заповнювали анкети, де вказували результати за рік : захист дисертацій, отримання вченого звання, кількість монографій, статей у журналах (у тому числі фахових та міжнародних), керівництво аспірантами, участь у роботі спеціалізованих вчених рад і ще багато іншого. Звісно, я не очікував отримати такий високий рейтинг, хоча в цьому році і була зроблена величезна робота. Такий збіг обставин – і отримання вченого звання доцента, і захист докторської, і відповідно велика кількість публікацій, як у вітчизняних фахових виданнях, так і в тих, що входять до міжнародних науковометричних баз, плюс монографія і декілька навчально-методичних посібників. До того ж робота у спеціалізованій вченій раді з захисту докторських дисертацій у Києві – все це принесло свої бали», – розповів він.

Володимир Фекета запропонував, щоб 10 % викладачів, які посідають вищі позиції у рейтингових списках, матеріально стимулювати доплатами до їх посадового окладу впродовж року. Це буде стосуватися 95 викладачів, що представляють різні посадові категорії та напрями. Розмір цих доплат встановлюватиме ректор – відповідно до фінансових можливостей університету й, за попередніми розрахунками, становитиме 10–15% основного окладу. Кращі науково-педагогічні працівники почнуть отримувати матеріальні стимули вже з січня упродовж всього 2016 року. За словами ректора, наукові здобутки викладачів, тобто кожна публікація у виданні з високим імпакт-фактором, також буде додатково оплачуватися.

Фото: Медіацентр УжНУ

Додати коментар

Захисний код
Оновити