Більше 5 років тому активісту ГО «Самодопомога Закарпаття» Олексію Химинцю вдалося відстояти територію двору поблизу будинків 6 та 8 по вулиці Докучаєва від незаконної забудови. Тоді, власним коштом, він облаштував на цьому місці дитячий майданчик з гірками, гойдалками, лавицями, а також міні-футбольне поле для малечі.

З того часу тут безперестанно чути сміх та вигуки майбутніх футбольних зірок, а дитячі гірки та гойдалки обліплені дітворою. Мабуть кожен з нас має схожі дворові спогади «босоногого дитинства».

 

 

 

«Діти є діти (усміхається). Їм цікаво і повисіти на перилах, іноді вдвох чи втрьох, щоб перевірити скількох воно витримає, і поскакати по всьому. Тож зрозуміло, що з часом конструкції виходять з ладу. Вважаю важливим не лише встановлювати дитмайданчики, а й постійно піклуватися про їх стан. Тому періодично ми проводимо поточний ремонт, а щороку, як ось зараз, після огляду приступаємо і до повної реставрації», – розповідає Олексій Химинець.  

Під час огляду підходить і бабуся з онуком та показує, що ось там болт відкрутили, а тут дощок не вистачає. Завіряємо її нехай не хвилюється, – все зробимо!

Найняті майстри з ентузіазмом взялися за справу і вже через кілька днів все було полагоджено, а конструкція тепер радує око свіжою яскравою фарбою. Ось так по-господарськи варто відноситися і до міста в цілому. Але все починається саме з Вашого двору…

Додати коментар

Захисний код
Оновити