«Іван Сила», «Розбійник Пинтя» і «Дідо-Всевідо» потрапили до закарпатських бібліотек

30 вересня в Україні відзначається День бібліотек. Тому напередодні головна книгозбірня області влаштувала святкування свого ювілею – 70-річчя Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка. Тож не дивно, що до бібліотеки завітали численні гості з подарунками.

Приємно, що й цього разу не обійшлося без книжок. Так, за сприяння доктора економічних наук Ужгородського Національного університету Володимира Химинця, керівника громадської організації «Самодопомога Закарпаття»  було придбано сорок дитячих книжок відомого закарпатського письменника Олександра Гавроша, яких бракувало навіть у головній книгозбірні області.

Це продовження пригод Івана Сили – «Іван Сила на острові Щастя»; книжка, що потрапила у кращу п’ятірку премій Бі-Бі-Сі та «Літакценту» -- «Розбійник Пинтя в Заклятому місті» та «Дідо-Всевідо» -- одна зі переможницьнаціонального конкурсу «Краща книга України».

Як зізнався сам автор, вони із 42-річним професором УжНУ Володимиром Химинцем зростали в одному будинку на вулиці Заньковецькій, гралися в дитячі роки на одному подвір’ї. Тож таке книжкове меценатство йому приємне подвійно. 


Додати коментар

Захисний код
Оновити