День фізкультури і спорту 11 вересня відзначали в Ужгороді, в Закарпатті та в Україні. Активісти-самодопомогівці, які аж ніяк не пасуть задніх у спорті, цього дня також не стояли осторонь, взявши активну участь у масштабному спортивному фестивалі-ярмарку, що пройшов на пл. Народній.

Пропагандистська роз’яснювальна робота серед молоді проводилася не тільки на площі, але і у всіх навчальних закладах.

«У школах, коледжах та ліцеях проходять сьогодні уроки спорту», – розповів Володимир Химинець, голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття», член виконкому Закарпатського обласного осередку Олімпійського осередку.

Як викладача факультету міжнародних відносин УжНУ Володимира Васильовича запросили прочитати міні-лекцію про спорт для студентів-першокурсників факультету. Разом із доцентом кафедри журналістики Володимиром Тарасюком Володимир Химинець привітав студентів із Днем спорту та початком олімпійського тижня. В якості подарунку від Олімпійського комітету факультет отримав кілька стопок книг про спорт в Україні та світі.

«Як для майбутніх економістів-міжнародників та референтів, ця література, впевнений, для вас буде цікавою», – сказав Володимир Химинець, додавши до подарунку кілька м’ячів. А Володимир Тарасюк – знаний в області спортивний журналіст – розповів про спорт і спортсменів, українських та закарпатських.

Насамкінець він побажав першокурсникам бути спортивними, якщо й не фізично, то морально.

До слова, лекторів представив студентам сам декан факультету міжнародних відносин Микола Палінчак.

Додати коментар

Захисний код
Оновити