11 вересня в Ужгороді чи не вперше відбувся масштабний Ярмарок спорту. З самого ранку ледь не всі спортивні федерації краю, а також гуртки та спортклуби презентували себе, встановивши намети на площі Поштовій у центрі міста. Спортсмени принесли свої численні кубки, медалі, спортивне приладдя. На Ярмарку навіть можна було побачити цілі авто. У них, а також на мотоциклах чи незвичайних велосипедах із задоволенням фотографувалися діти. 

Порадувала і офіційна частина свята. Вона складалася всього лишень з урочистої лінійки спортсменів Закарпаття і коротких промов посадовців. Опісля чиновники перейшли до вручення заслужених нагород дорослим та дітям. Особисто нагороди роздавав і голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Тут відзначилися і самодопомогівці. Неодноразовий призер українських та міжнародних змагань, майстер спорту міжнародного класу із сумо Євген Прозор також удостоївся нагороди за здобуте золото на Кубку світу.
“Сьогодні день фізкультурника, тож нас запросила на нагородження ОДА. Мені вручили значок майстра спорту міжнародного класу за перемогу на Кубку світу з сумо і грошову премію. Ну і представництво нашого клубу “Проспект” тут також виставлено. Ми повинні були представити окремо Федерацію сумо, але вона поки не створена у місті, все лише у процесі”, – розповів активіст.
Нагадаємо, Є.Прозор є меценатом. Зокрема, він утримує дитячо-юнацький спортивний клуб в Ужгороді та навіть є його очільником спільно з іншими тренерами. Вихованці клубу займаються хортингом, боксом, кікбоксингом, рукопашним боєм, армреслінгом. 
Розповів Євен Прозор і про численні кубки представлені на Ярмарку. Адже значна їх частина належить саме йому. 
“Тут є моя медаль за перемогу на турнірі з армспорту “Карпатський ведмідь”, золота медаль Кубку світу з сумо, нагорода олімпійського комітету, яку вручали на Чемпіонаті світу, кубок за перемогу на Чемпіонаті світу серед українських діаспор 2015. Також тут є приз інтернаціональному чемпіону з кікбоксингу, хлопець наш у Словаччині виграв; кубок Проспекту, кубок за перемогу у чемпіонаті знаменитого Онуфера, який ми виграли цьогоріч”, - зауважив сумоїст. 
Не забув спортсмен згадати і досягнення вихованців клубу “Проспект”:
“Клуб розвивається для дітей, які не мають можливості платити гроші. У нас от тренер Куцкір Михайло займається з дітьми абсолютно безкоштовно, веде групу з 20 людей, виховав чемпіона України серед дорослих, двох чемпіонів України серед юнаків. Зал таким чином потихеньку дає свої плоди”.

Додати коментар

Захисний код
Оновити