Ужгородський підприємець на активіст ГО "Самодопомога Закарпаття" Олексій Химинець спільно з сусідами по офісу вирішили власним коштом відремонтувати занедбаний провулок в історичній частині міста (поблизу будинку №6 по вул.Корзо).

Підприємці, офіс яких знаходиться у провулку, вирішили відновити та відремонтувати занедбаний під'їзд. Довгий час вони вели перемовини з міською владою щодо ремонту історичної частини, якою мало б опікуватися місто. Потім спілкувалися з мешканцями прилеглих будинків, які користуються провулком, щоб потрапити додому. Та, не знайшовши підтримки, врешті-решт взялися за справу власними силами.

 


Під час робіт, коли зняли старий шар фарби, знайшли напис, скоріш за все, діючої в чехословацькому періоді фабрики електротоварів,
який ще за радянських часів був безжально замальований. Згідно відкритих джерел, Bernat Herskovits, ім'я якого вказане на фасаді, був діячем єврейської общини міста 1929-1944 років. 

Знахідку вирішили обережно покрити спеціальним прозорим матеріалом для його збереження та захисту від зовнішнього середовища. Віднині ужгородці та гості міста мають змогу оглянути напис майже 100-річної давнини.

А провулок у свою чергу після ремонту набув гарного оновленого вигляду. Тож ось яскравий приклад того ЯК треба піклуватися про рідне місто. Давайте гуртом зробимо Ужгород гарним та доглянутим! 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити