Вже не вперше ми розповідаємо історії ужгородців, які потребують сторонньої допомоги, адже залишилися з бідою сам-на-сам. Значній кількості осіб з обмеженими можливостями необхідні якісні інвалідні візки, але вони, на жаль, не мають змоги їх придбати.

Нагадаємо, що активісти-самодопомогівці Василь Губкович та Віталій Скубенич нещодавно започаткували благодійний проект по передачі інвалідних візочків. З подарунками вони побували в значній кількості домівок. Про деякі з них ми розповідаємо на сторінках нашого сайту, щоб привернути увагу суспільства до нагальної проблеми.

Кілька тижнів тому юрист ГО «Самодопомога Закарпаття» Юрій Фрінцко прийняв чергове звернення. Віталій Х. інвалід І групи і не може самостійно пересуватися, потребує допомоги. Сумний діагноз ДЦП йому поставили ще в дитинстві. Проживаючи в самому центрі Ужгорода, в його історичній частині,  хлопцю важко залишати домівку,  через брак якісного інвентарю для пересування.

Ось і зараз активісти відгукнулися на звернення та власними силами придбали візочок. Далі, спільно здійснили адресну місію по передачі необхідного спецзасобу. Віталій Х, в свою чергу, подякував за турботу і одразу взявся до освоєння привезеного подарунку.

 

 

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити