29 липня пройшло засідання виконкому Закарпатського обласного відділення НОК України на якому були присутні представники телерадіокомпаній та журналісти, члени виконкому, а також, звісно, спортсмени.

 

 

 

 

 

 

На цьому засіданні  в урочистій обставновці вітали Анатолія Герея, який у складі збірної України на Чемпіонаті світу з фехтування завоював золото. Нагадаємо, наша збірна нещодавно виступала на Чемпіонаті світу з фехтування на шпагах. Обійшовши збірні команди Італії, Росії та Кореї українці святкували перемогу. Від Закарпатського обласного відділення НОК України Анатолію було вручено грошову винагороду та цінним подарунком, а також цінним подарунком був нагороджений заслужений тренер України Анатолій Герей. На засіданні піднімалося питання щодо виділення коштів з обласного бюджету для придбання квартири спортсмену.  

       "Ми, звісно дуже тішимося, що Анатолій здобув таку омріяну перемогу. Ми впевнені, що він представлятиме нашу країну на Олімпійських іграх. Нині наше завдання допомагати йому в цьому", зазначив голова Закарпатського відділення НОК Іван Риляк.

Також на засіданні виконкому НОК Закарпаття нагородили активіста-«самодопомогівця», відомого спортсмена Євгена Прозора за перемогу у футбольному турнірі серед країн з Українською діаспорою. Публікацію про цей турнір ви можете знайти ТУТ.

 Нагороду-подяку "За внесок у розвиток олімпійського руху" отримав також член виконкому Закарпатського відділення НОК, голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» професор Володимир Химинець.


Як зазначив сам Володимр Химинець,
один з напрямків діяльності, очолюваної ним ГО - організація та проведення спортивних заходів, робота з молоддю, підтримка закарпатських спортсменів, пропаганда здорового способу. До речі, багато хто з активістів-«самодопомогівців» є успішними підприємцями і меценатами, які підтримують спорт, а дехто – власниками значних спортивних об’єктів, що грають велику роль у спортивній інфраструктурі краю. «Ану чи є ще в області така ГО з такою потужною мережею спортивних закладів?!», – жартома запитують «самодопомогівці» і обіцяють розвивати спортивну тематику роботи своєї організації і надалі.

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити