ГО «Самодопомога Закарпаття» та її активісти Василь Губкович та Віктор Скубенич продовжують втілювати в життя благодійний проект по передачі інвалідних візочків тим, хто найбільше їх потребує. До громадської організаціїї і далі надходять листи-звернення, тожа адресна місія по передачі необхідного спецзасобу триває…

 

Цього разу листа про допомогу написав батько ужгородця Назарія А. Хлопчик через  інвалідність стоїть і пересувається лише при підтримці за тулуб. Ще в дитинстві він переніс важку черепно-мозкову травму та 3 тижні знаходився в комі.
Наразі ж батьки намагаються зробити все, щоб облегшити дитині життя. Тато Назарія навіть прилаштував металеву конструкцію пандуса з дерев’яними рейками-направляючими, яка складається і кріпиться до стіни. При необхідності пандус опускається на сходи, тож людина у візочку може комфортно спіститися вниз. «Я сам придумував і монтував цю конструкцію. Якщо комусь вдома необхідний схожий пандус, я готовий все показати та проконсультувати», – каже батько Назарія.

Додати коментар

Захисний код
Оновити