Активісти ГО «Самодопомога Закарпаття» отримали подячну грамоту за свою діяльність. 

Її голові правління громадської організації професору Володимиру Химинцю вручив в.о. командира 128-й гірсько-піхотної бригади майор Євген Пільгуй.
«За активну громадську позицію, патріотизм, волонтерську діяльність, надання підтримки та допомоги бійцям 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції» йдеться у подячній грамоті.


Нагадаємо, що 128-а окрема гвардійська гірсько-піхотна Туркестансько-Закарпатська двічі Червонопрапорна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України — з'єднання механізованих військ України організаційно підпорядковане оперативному командуванню "Північ" брала найактивнішу та значну участь у боях під Дебальцево. Активісти ж «самодопомогівці» підтримували вояків цього з’єднання усім необхідним від їжі аж до автомобілів і навіть особисто відвідали їх на місці дислокації. Про що і розповідали у фоторепортажі у себе на офіційному сайті ГО.
Як зазначають активісти «Самодопомоги», зокрема, відповідальний за звв’язок та взаємодію з АТО військовий лікар Тиберій Островка, активісти і надалі допомагатимуть бійцям 128-ї усім, що тільки у їхніх силах, заради якнайскорішої перемоги та встановлення миру в Україні та благополуччя у її східних регіонах.

Додати коментар

Захисний код
Оновити