Сьогодні, 2 червня, у бібліотеці-філії №2 Ужгородської ЦМБС, що на вул. 8-го Березня в Ужгороді, для вихованців молодших класів та садочків міста влаштували справжнє свято. Захід, приурочений Дню захисту дітей, став реальністю завдяки ініціативі активіста ГО «Самодопомога Закарпаття» Дмитра Куштана. Він, зокрема, підготував безліч подарунків учасникам, як то книжечки, грамоти, медалі «за старанність» та солодощі. Найбільше всі зраділи смачному морозиву, адже день видався доволі спекотним.

 

Для діток, відвідувачів бібліотеки, працювали клоуни-аніматори, що провели безліч цікавих та веселих конкурсів. А навчально-виховну програму забезпечила місцева служба МНС. Працівники продемонстрували спецзасоби, якими комплектується пожежна машина та розповіли про їх функції та важливість. Наостанок показали процес гасіння з допомогою піноутворювача, а потім ще й жартома полили всіх водою. Сміху і радості дітлашні не було меж!

Далі всі перейшли в приміщення бібліотеки, де відбувся імпровізований концерт. Пісні, танці та гучні оплески вмить заполонили просторий зал. Приємно, що подарований «самодопомогівцями» минулого року проектор став у нагоді і зараз. Щоб привітати малечу, в гості також завітав голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець. Він розповів, що і сам колись був маленьким, ходив до дитячої бібліотеки, багато читав, а нещодавно ось став професором і вже багато років навчає студентів. «Тож бажаю усім гарно вчитися та здійснювати свої мрії, якими б вони не були», – додав він.

Також діти взяли участь у конкурсі патріотичного малюнку крейдою на асфальті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити