Справжня дружба – це надовго. Саме тому захисники України, які раніше базувалися під Дебальцево і звернулися до ГО «Самодопомога Закарпаття» із своїми нагальними новими потребами. Адже саме самодопомогівці привозили їм необхідні речі – від зубної щітки до розвідувальних та санітарних машин на передову, варили і їли з ними бограч та ночували у бліндажах.

Тож, тому зараз військовослужбовці, які перебувають на полігоні біля Чугуєва, звернулися з проханням про шанцевий інструмент та сокири для зведення інженерних військових споруд у польових умовах.

 

Питанням зайнявся активіст Сергій Харченко, «підтягнув» підприємців, які вже не вперше допомагають солдатам через «Самодопомогу Закарпаття» і все необхідне було швидко зібране і стягнуте «на базу» активістів. Наступного дня після того, як були зроблені ці фото, лопати, сокири, рюкзаки та ще деяка дрібна військова амуніція попрямує до Чугуєва, де на неї чекають наші військові.

На фото: військовий лікар, активіст, координатор напрямку взаємодії з АТО Тиберій Островка, голова правління ГО «СЗ» Володимир Химинець, активісти Сергій Харченко та Олександр Борисенко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити