Нещодавно ГО «Самодопомога Закарпаття» долучилися до всеукраїнської одноденної акції «Зробимо Україну чистою». Це соціально-екологічний захід з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Ужгородці розділили все місто на сектори і кожен взявся наводити лад в своєму районі. «Самодопомогівці» ж обрали територію поблизу мінерального джерела в Боздоському парку. Довелося зібрати кілька величезних пакетів сміття та розчистити чагарники поруч.


«За кілька годин роботи тут ми помітили, що за мінеральною водою приходять безліч ужгородців, серед них і містяни похилого віку. І це не дивно, адже вода цінна своїми лікувальними якостями. Тож порадившись ми вирішили піти далі – на місці залишків бетонної конструкції плануємо облаштувати гарний та зручний бювет», – розповідає активіст Іван Синетар.


«Вибір проекту відбудеться публічно та на конкурсній основі. Днями на сайті або в одній з соціальних мереж ми опублікуємо Сторінку, де інженери зможуть представити свої проекти-пропозиції, а ужгородці – обрати кращий з них. Власними силами ми готові зібрати на будівництво бювету до 50-70 тисяч грн. Звісно, якщо переможе проект, дорожчий в реалізації то спробуємо долучити меценатів, або оголосити благодійний збір коштів. Звісно сподіваємося і на підтримку влади міста, принаймні в паперових питаннях», – додає він.
Зовсім поруч протікає р.Уж і мешканці міста приходять сюди порибалити або й скупатися. Наразі, підходи до води необлаштовані і досить стрімкі, а на березі росте безліч небезпечного борщівника. Тож в планах привести до ладу і цю частину набережної.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити