Чергове засідання Вченої ради УжНУ розпочали з приємного – вручення грамоти ректора УжНУ Федаці Сергію Дмитровичу за перемогу в XVI Всеукраїнському рейтингу «Книга року – 2014», вручення подяки Бутурлакіній Тетяні Олександрівні. А також вручення диплома доктора економічних наук Химинцю Володимиру Васильовичу, який, зокрема, є співзасновником та активістом ГО «Самодопомога Закарпаття».

 


«Факультет Міжнародних відносин є порівняно молодим в університеті, заснований всього в 1998 році. Та, незважаючи на це, ми маємо та пишаємося дуже потужним викладацьким складом. Декан Палінчак Микола Михайлович – доктор політичних наук. Він також захистився наприкінці минулого року. На факультеті викладають понад 20 кандидатів наук, фахівці високого класу з досвідом роботи в державних і консульських установах. Зокрема дипломати Ален Панов та Ігор Дір. Студенти мають можливість регулярно зустрічатися з працівниками консульств, що працюють на Закарпатті.
Зі створенням Філії Ужгородський національний університет фактично став другим навчальним центром в Україні з підготовки фахівців-міжнародників високого класу. Професорсько-викладацький склад плідно працює в галузі наукової роботи. Факультет випускає «Науковий вісник» та збірник наукових статей «Регіональні студії»», – розповідає Володимир Химинець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити