На Різдвяні свята «самодопомогівці» завітали з солодкими подарунками до вихованців Євангельської методистської церкви, що в Ужгороді. За словами пастора Йосипа Єсєнова, загалом, церква опікується більш як 50-ма дітками. У кожного з них, на жаль, складна доля – ростуть вони в неблагополучних сім’ях. Звісно, що не найкращий приклад перед очима може підштовхнути дітей до зони ризику, туди, де існують проблеми з алкоголем та наркотиками. А ще деякі з них ростуть в неповних сім’ях і в складних соціальних умовах. «Щосуботи вони навідуються до церкви, де пізнають, що таке добро, а що зло. Діти багато спілкуються, діляться думками, мріями. Старші, які давно відвідують церкву, приводять потім і молодших. У планах з часом збирати діток і тричі на тиждень, годувати гарячими обідами», – розповідає пастор. 

 

Активіст ГО «Самодопомога Закарпаття» Сергій Харченко, який був благодійником цього дня, радо поспілкувався з малечею та привітав їх зі святами.

 Вдячні за подарунки, вихованці пообіцяли бути хорошими цілий рік, а Сергій, в свою чергу, сказав, що навідуватиметься частіше. «Я і сам виховую сина, тому розумію, яка важлива робота тут ведеться. Ми, разом з іншими активістами, намагатимемося допомагати церкві час від часу. Адже часто буває так, що благодійники опікуються загальновідомими дитячими будинками, а вихованці подібних християнських закладів, чи будинків сімейного типу, чи дитячих садків, що знаходяться на скромному балансі сіл, залишаються без уваги. Впевнений, що робота всіх є важливою, тож вирішив допомагати і невеличким закладам. Нещодавно, наприклад, як і торік, ми організовували новорічне свято у дитсадку села Циганівці. Я переконаний, що якщо кожен з нас робитиме маленькі добрі справи, всі разом вони складатимуть одну велику і масштабну. Тому і гасло самодопомогівців: поодинці – пропадемо, разом – переможемо, мені дуже імпонує», - зазначив громадський активіст.


Додати коментар

Захисний код
Оновити