В Ужгороді відкрився перший цього року Благодійний ярмарок-фестиваль «Медовуха-фест-2015». На ярмарку, який діє із 3 по 5 січня на Набережній незалежності свої вироби пропонують медівники, винороби, продавці сувенірів та традиційних фестивальних наїдків.

 

На відкритті фестивалю гостей привітали його співорганізатори: заступник міського голови м.Ужгород Володимир Фленько, Голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець, керівник творчого об’єднання «Маска» Євген Бобров, Голова Асоціації пасічників Закарпаття Володимир Лях, отці Володимир та Федір.

 

  

 Та особливим став виступ закарпатського лікаря Тиберія Островки, який повернувся у відпустку з передової АТО. 

Він, лікар-хірург зараз є захисником Вітчизни і єдиним хірургом на всю передову у районі Дебальцево. Як зазначив пан Тиберій, найважливішим для бійців є відчуття, що їх чекають вдома, знання того, що вони там до певного часу, а далі повернуться додому. І звістка з дому є найбільшою цінністю і підтримкою для вояків. Виступаючі побажали присутнім мирного неба, привітали з Новим роком та закликали долучатися до збору коштів на потреби бійців, що служать у АТО. Також свою частку, 15% від прибутку внесуть учасники ярмарки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити