Питання, винесене у заголовок постало перед нами невипадково. Бо ж свята: Святий Миколай, Різдво, Новий рік – вже геть скоро. І ось зазбиралися наші активісти у Перечинську школу-інтернат, де живуть та вчаться близько сотні дітей-сиріт. Зазбиралися з подарунками. Діти шкільного віку, у яких зовсім немає батьків, перебувають тут на утриманні держави. Утім, їм не вистачає звичайного людського тепла і уваги з-поза меж школи. Тож, ми поїдемо до них 18 грудня з подарунками на Миколая. І чудово, що перед поїздкою ми здійснили попередній візит до цієї школи, щоб запитати що саме дітям у ній потрібно. 
Результати виявилися неочікуваними. Виявилося, що вихованці школи-інтеранту повністю забезпечені одягом, харчуванням, солодощами, вітамінами й речами першої необхідності. Тому цього всього їм везти не потрібно. Але є речі, які їм школа не може купити через обмеження у законі. І тому прохання діток розділилися на три головні групи:
1) Засоби особистої гігієни, трошки кращої якості, ніж звичайні мило і зубна паста, якими їх забезпечує держава. Хлопці дуже хотіли б дезодоранти, гелі для душу, шампуні, лосьйони для обличчя – загалом сучасні засоби догляду за тілом. Дівчатка – бажали б те саме, плюс якісь суто дівчачі речі, як-от гігієнічні та щоденні прокладки, ймовірно якусь косметику.
2) У школі-інтернаті багато дітей займаються творчістю. Малюють, займаються витинанками, майструють. Тому дуже доцільними для них будуть олівці, пензлі, фломастери, фарби, розмальовки, папір для творчості, для малювання та для витинання. Загалом те, що продається у відділах для художників та канцтоварах, навіть звичайний офісний папір.
3) Настільні ігри, пазли, конструктори, квести, комікси, художня дитяча література (можна б/у) тощо.

Активісти ГО «Самодопомога Закарпаття» пропонують усім бажаючим долучитися до збору перелічених подарунків для вихованців Перечинської школи-інтернату. У свою чергу, ми додамо до зібраного вами свою частину подарунків і відвеземо їх дітям.
Збір триватиме до 17 грудня включно у офісі ГО «Самодопомога Закарпаття» за адресою м.Ужгород, вул. Мукачівська, 65. У офісі постійно хтось є з 10.00 до 15.00, а пізніше ви можете просто залишити свої передачі у магазині «Турбо» (наші сусіди на першому поверсі).

Прес-служба ГО «Самодопомога Закарпаття»

Додати коментар

Захисний код
Оновити