Не вперше ужгородці зіштовхуються з проблемою сухостою у своїх дворах та прибудинкових територіях. І якщо сухі кущі просто псують пейзаж, то старі дерева несуть пряму небезпеку всім хто проходить поруч. В цьому випадку доволі важко примусити комунальників реагувати оперативно. Крім того, вже якоюсь сумною традицією у них стало залишати потім зрізані сухі гілки  вздовж доріг, тротуарів, чи будинків. Тижнями їх звідти не вивозити і наражати на небезпеку мешканців, що змушені обходити та об’їжджати перешкоду.Ось такі два складні етапи чекають на мешканців допоки все не доведуть до ладу. Тому вже традиційно вони звертаються по допомогу до юристів ГО «Самодопомога Закарпаття».

 

Ось, наприклад, нещодавно мешканці будинку № 14 по вул.Довженка, що знаходиться в історичній частині Ужгорода, нарікали на те, що рештки обрізаних дерев довгий час «прикрашають» фасад будинку і ніхто їх не вивозить.  Юристи ГО спрямували звернення в департамент міського господарства з вимогою їх прибрати і додали фотофіксацію порушення. Реакція була швидкою і протягом кількох днів ТОВ «Наш Добробут» вже  відзвітував, що прибудинкова територія від сміття та обрізаних гілок прибрана.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожа історія сталася і в мешканців будинку №6 по вул. Докучаєва. Поруч нього знаходилося старе, розлоге, напівсухе дерево(верба) з якого вже декілька разів відламувалися великі гілки. Якщо б впало ціле дерево, то воно однозначно пошкодило б або сам будинок, або гаражі біля нього, або, що ще страшніше, зачепило б дітей, які бавляться у дворі.  Мешканці будинку зібрали підписи та попрямували до нашого офісу. За вже знайомою схемою, юристи-самодопомогівці спрямували звернення в міську раду і наголосили на вирішенні проблеми в найкоротший термін. Згодом ТОВ «Наш Добробут» виконав обрізку сухих гілок… Щоправда спочатку іншого, теж аварійного дерева (черешні), але після повторного звернення взялися і за вербу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадуємо, якщо у вас склалася, подібна до вищенаведених, ситуація з комунальними підприємствами і вирішити її напряму не вдається, сміло звертайтеся до ГО «Самодопомога Закарпаття» і наші юристи нададуть вам кваліфіковану допомогу.
Наша адреса: м. Ужгород, вул.Мукачівська, 65
тел.: (0312) 61-61-67, (050) 785 05 84, (096) 650 28 65


Додати коментар

Захисний код
Оновити