Нещодавно, ми повідомляли вам про заплановану активістами-«самодопомогівцями» гуманітарну експедицію з Ужгорода у зону АТО (Дебальцеве, Сєвєродонецьк). Остаточний день виїзду визначився – це середа, 5 листопада. Тим часом санітарна машина УАЗ-452 (в народі «таблетка», 4х4) готується до подорожі на автосервісі, а ми дозбируємо теплі речі та продукти від небайдужих закарпатців.

 

«На першому фото джип Nissan Patrol, який ми передамо нашим розвідникам. Долучився до доброї справи і директор центру соціальної опіки дитини «Дім милосердя», що в мкрн. Шахта,  Валерій Валько. Він відправляє дві буржуйки польського виробництва (див. фото 2), а також матраци, спальники, яблука та додаткові харчі для військових.

 

Вже розфасовані по коробкам, зібрані нами, продукти (див. фото 3). Винороб Емеріх Крицький (селищний голова с.Середнє) передав домашнього вина, а депутат Віктор Феєр – домашньої сливовиці. Тож, закарпатські бійці зможуть зігрітися не тільки теплими речами J. Ми знайшли і фуру, в яку загрузимо основний вантаж, а це також дуже важливо», – розповів співголова ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець.

 

Активно приносять нам і «адресні посилки». Хлопці з «Дому милосердя» зібрали дві коробки знайомим, ужгородки заносять передачі хто чоловіку, а хто товаришу. Ми радо допоможемо у їх доставці, адже ніщо так не підіймає дух військових, як звістки з дому.

 

Тож сьогодні - останній день для того щоб передати з нами посилку своїм близьким в АТО. Нагадуємо, що телефон нашого офісу для координації дій – 0507850584. Про подальший перебіг подій читайте у наступних матеріалах.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити