Скрутні часи, як ніколи, згуртували українську націю. Безліч волонтерів та організацій, наразі, допомагають нашим військовим на сході. ГО «Самодопомога Закарпаття», у міру своїх можливостей, теж не залишається осторонь. До відправок медичного та ін.  вантажів нещодавно додалася і робота над звільненням українських бійців із полону. Наступним кроком стане організація та здійснення гуманітарної подорожі до земляків-закарпатців.

Попередньо, у вівторок, 4 листопада, заплановано старт експедиції з Ужгорода в зону АТО. Активісти-«самодопомогівці» повезуть нашим землякам з 128-ї гірничо-піхотної бригади машину «швидкої допомоги» (в чому є велика необхідність), позашляховик для підрозділу розвідників, необхідні бійцям медикаменти, теплі речі та харчі. Ми тримаємо зв’язок з деякими хлопцями, які перебувають зараз на Сході, тож підбирали саме те, що вони просили. Зокрема будуть матраци, термобілизна, «буржуйки» та дрова.

Маршрут активістів пролягатиме через Дебальцеве та Сєвєродонецьк, тож охопить як Донецьку так Луганську області. Якщо родичі та друзі військовослужбовців, що перебувають у тих містах, хочуть передати щось своїм близьким – ми радо допоможемо у доставці. Телефон нашого офісу для координації дій – 0507850584. Також вітаються небайдужі закарпатці, – додатковий теплий одяг та продукти не будуть зайвими.

Інформацію про пересування вантажу (звісно, що не деталізовану в цілях безпеки), розповіді про місцеві настрої жителів, звістки від закарпатських бійців, деталі про їх нагальні потреби та часткові фото-звіти ми публікуватимемо на сайті формуючи цикл розповідей «Закарпатці на Сході». Метою подорожі є також важливість привернути увагу якомога більше закарпатців.  Ми сподіваємося, що розповіді про земляків не залишать байдужими нікого і помічників побільшає.

Сортування та пакування зібраного вантажу заплановано на понеділок, 3 листопада. Прохання до всіх хто хоче долучитися або передати звістки своїм рідним зв’язатися з нами до початку тижня.

Детальний фото-звіт про підготовку читайте в наступному матеріалі. Спільними зусиллями ми зможемо вирішити безліч проблем та полегшити перебування наших бійців в зоні АТО на шляху до перемоги.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

Додати коментар

Захисний код
Оновити