Насправді мова йде про вже сьомий за рахунком дитмайданчик, зведений за сприяння активіста ГО "Самодопомога", підприємця Василя Губковича у місті Ужгород.

Отримали такий подарунок жителі п'ятиповерхівки на Грибоєдова, 3 та бокового будинку на Собранецькій, 146. 

Ідея, як завжди, виникла спонтанно. Річ у тім, що саме у цих будинках активіст організував збір підписів по, на жаль, стандартних для містян питаннях: двір не прибирається, дах тече...

Окрім цих проблем у вічі пану Губковичу впала і відсутність дитмайданчику для місцевих діток. У дуже короткі терміни для них звели пісочницю, лавиці і дві гойдалки. 

"Це була моя власна ініціатива. Ми збирали там підписи. Дивитися спокійно на цю розруху просто неможливо. Я, звісно, не можу самостійно перекрити людям дах, але щоб зробити хоч мінімальне покращення, вирішив поставити дитмайданчик", - розповів сам Василь Губкович.

Нагадаємо, зовсім нещодавно за сприяння цього підприємця у Довгому Полі з'явилася нова автобусна зупинка та покращився майданчик для ігор у місцевому дитсадку

Всі роботи традиційно виконуються у патріотичних кольорах, адже активіст на тлі останніх подій серйозно переймається долею країни. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити