Ні для кого не секрет, що останні роки держава дуже мало коштів виділяє на будівництво чи розвиток закладів освіти.

А страждають від цього у першу чергу діти або ж їх батьки. Бо ж, як результат, доводиться задовольнятися старими меблями і облупленими стінами, або ж викладати кошти з власної кишені. А діткам так хочеться дати все найкраще... 

 

Аби хоч якось вирішити ситуацію завідувачка дитячого садка у селі Довге Поле Наталя Петрівна Кривлянська звернулася по допомогу до багатьох підприємців. Просила небагато — виручити, хто чим може.

Відгукнувся на прохання громадський активіст і підприємець Василь Губкович. Ужгородський підприємець пояснив, що проживає в Ужгороді, але частенько навідує малу батьківщину, батьківське село, яке назавжди у його серці. Пан Василь каже, що не раз, проїжджаючи повз заклад, звертав увагу на стан двору дитсадка.

“Діти практично не мали де гратися”, наголосив підприємець.

Отож, цілком логічно Василь Губкович одразу відгукнувся на прохання жінки. Тим більше, що справа ця для нього не нова.

Саме пан Василь, нагадаємо, забезпечив дитмайданчиками велику частину дворів багатоповерхівок у своєму районі. Окрім того він же брав участь у спорудженні альтанки для діток з особливими потребами.

Отож, зусиллями підприємця у дворі дитячого садка з'явилися лавиці, пісочниця та декілька гойдалок. З ними тамтешні вихованці проводитимуть вільний час значно веселіше. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити