У суботу, 11 жовтня Ужгород змагатиметься. Змагання ці будуть добрі, веселі і запальні. І дуже душевні. Бо йдеться про традиційне спортивне свято, що його можна назвати «турніром одного двору». Йдеться про двір будинку №20 по проспекту Свободи в Ужгороді.

 

Саме тут знаходиться один із чотирьох спортивних майданчиків, спроектованих і, свого часу, зведених у цьому великому за площею і дуже зеленому мікрорайоні. І тільки цей майданчик єдиний, на жаль, з усіх чотирьох уцілів. Чи на щастя? Бо поруч опинилися небайдужі до спорту люди, які не дали йому «померти». Саме їхніми зусиллями він існує і діє. Цілий рік малеча і юнацтво ганяє тут м’яча і займається іншими видами спорту.

Зберегли майданчик і підтримують його життя активісти: підприємець Павло Мигович та громадський діяч, тренер, спортсмен, активний член ГО «Самодопомога Закарпаття» Євген Прозор.

Саме вони, залучивши власні кошти, кошти меценатів, щороку восени влаштовують тут спортивне свято, у якому беруть участь усі бажаючі: від професійних спортсменів, до діток молодшого шкільного віку.

Родзинкою свята, як розповідають Євген Прозор та Павло Мигович, є те, що розмаїття змагань є таким широким, що ніхто не відчуває себе осторонь і знаходить собі заняття до душі. Якщо дорослі чоловіки тягають канат і кидають гирі, то дітки мають змагання на кращий малюнок на асфальті.

Цікаво, що у організаторів ніхто не залишається без нагороди. Якщо це не завойований спортивний приз, то, принаймні, приємний подарунок від спонсорів. Зазвичай – спортінвентар, який заохочує вести активний спосіб життя.

Та цьогоріч у турніру є дуже важлива особливість. Він стане благодійним. Якщо раніше з реєстраційних внесків учасників формувався призовий фонд, то цього разу зібрані гроші будуть віддані багатодітним родинам та малозабезпеченим мешканцям проспекту Свободи. Їхні списки організатори вже мають. Їм ці гроші потрібніші у цей непростий час, аніж спортсменам. Ну і, ймовірно, спонсори щось додадуть від себе. А спортсменів – не обділять призами меценати.

Цього разу сьомий «Кубок Проспекту» почнеться у суботу, 11 жовтня о 10:30, однак реєстрація команд триватиме вже з 9:00 години. Середи видів:  міні-футбол, армреслінг, настільний теніс, силове багатоборство, силовий жим, жим лежачи. У програмі для дітей: конкурс на читання вірші, малюнок на асфальті, бомбаскет та караоке.

Нагороди для переможців вже готові, їх активісти і продемонстрували: це кубки та медалі. Довідки для учасників за телефоном: +38 067 312 31 67.

Додати коментар

Захисний код
Оновити