Пішохідний міст в Ужгороді
найстаровинніша і найвідоміша споруда, що зв'язує Театральну площу на правому березі р.Уж і площу Петефі на лівому березі. Він є улюбленим місцем для прогулянок жителів міста та його гостей. Тут можна подихати свіжим річковим повітрям, з рук погодувати чайок, полюбуватися на косяки риб, що снують між його опорами.Проте цю красу зачасту псують купи сухих гілок, що повисають на опорах після чергового підняття води у річці.  Ця проблема виникає щоразу після затяжних дощів, або навесні, коли в горах тане сніг. І якщо іноді опори чистять оперативно, то цього разу майже весь вересень до них ніхто не приклав рук. Фотографії ви можете переглянути під матеріалом, або якщо ви гуляли центральною частиною Ужгорода, то і самі не могли не помітити захаращення.

Активісти ГО «Самодопомога Закарпаття» не могли залишатися осторонь, тож звернулися до юристів громадської організації, щоб ті надіслали відповідні запити у міськраду. Звернення, подане 9 вересня цього року в.о. мера Ужгорода Віктору Щадею, стало поштовхом до дії і вже протягом тижня опори були розчищені аварійно-рятувальним загоном ДСНС, а департамент міського господарства відзвітував про пророблену роботу.
            Тож, завдяки небайдужості містян з активною громадською позицією, було наведено лад в центральній частині міста, якою проходять сотні туристів щодня. Дуже важливо зберігати привабливість Ужгорода для його гостей, тож такі, на перший погляд дрібниці, є суттєвими. Тим більше, що сміття, яке накопичилося під пішохідним мостом створювало і додаткове навантаження на історичну споруду і могло становити небезпеку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити