Вкотре ужгородці звернулися до юристів ГО «Самодопомога Закарпаття» з проханням вплинути на незадовільну роботу комунальних служб. Цього разу жителі вулиці Островського скаржилися на купи зрізаних гілок, які не прибиралися вже декілька тижнів. Вони займали значну частину тротуару та проїжджої частини. Мами з візочками були змушені протискатися крізь завали, а машини, в свою чергу, об’їжджали перешкоду, висовуючись на зустрічну смугу. Все це складало значні незручності та навіть небезпеку життю і здоров’ю людей.


Активіст Самодопомоги Василь Губкович допоміг жителям вулиці скооперуватися і надіслати заяву в ГО з відповідними фотографіями.
19 вересня юристи спрямували звернення в.о. ужгородського міського голови Віктору Щадею, а вже за кілька днів працівники ТОВ «Наш Добробут» сухе гілля вивезли та відзвітували, що дані роботи виконано. Ось так оперативно можуть працювати комунальники, якщо їх про це гарно «попросити». Сподіваємося з часом всі структури в місті працюватимуть самостійно і без підказок ужгородців.
А поки, нагадуємо, що в схожих скрутних ситуаціях ви можете звернутися до нас по допомогу за адресою вул.Мукачівська, 65 в Ужгороді та за телефонами (0312) 61-61-67, (050) 785-05-84, (096) 650-28-65.

Додати коментар

Захисний код
Оновити