Все завдяки зусиллям невтомного активіста ГО “Самодопомога Закарпаття” Василя Губковича.

Підприємець і меценат вже не вперше опікується питанням дозвілля дітей.

Свого часу, у 2010 році він забезпечив увесь район дитмайданчиками. Та як повернувся через 4 роки – зрозумів, що потрібно знову братися до роботи. Десь щось поламалося саме, десь люди «допомогли»... Але активіста це не розчарувало, бо свою справу він робить для дітей і продовжуватиме її робити далі.

 

Отож, черговий дитмайданчик з'явився біля будинку за адресою Собранецька, 150. Його відсутність пан Губкович помітив тоді, коли збирав у мешканців будинку підписи під заявою до міської ради У останній йшлося про затоплений підвал, аварійно-небезпечні дерева та дах, який протікає.

«Коли я збирав підписи –побачив, біля будинку немає дитячого майданчика, тому вирішив спорудити його самостійно», – пояснив Василь Губкович і додав: «Я обурений тим фактом, що у місті нічого не робиться для дітей».

Так і з'явилися на вулиці Собранецькій чергові лавиці, гойдалка та пісочниця.

Нагадаємо, зовсім нещодавно підприємці Василь Губкович та брати Острикови – Сергій та Олександр – звели для вихованців МСРЦ «Дорога життя» альтанку, аби діти з особливими потребами могли спокійно гратися на вулиці у будь-яку погоду: чи то спека, чи дощ. Ми розповідали про це тут.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити