Відтепер вихованці МСРЦ «Дорога життя» зможуть гратися на відкритому повітрі, не боячись палючого сонця чи проливного дощу.

 Нагадаємо, заклад «Дорога життя» діє на базі НВК «Ялинка» і опікується кількома десятками дітей від дошкільного до підліткового віку. Як не прикро, але вихованці медико-соціального реабілітаційного центру  потерпають від порушень опорно-рухового апарату, ментальних розладів, ДЦП, синдрому Дауна, комплексних уражень та подібних особливостей розвитку, які потребують уважного підходу до кожної дитини.

 Допомогти діткам взялися активні учасники ГО «Самодопомога Закарпаття», підприємці Василь Губкович та брати Острикови – Сергій та Олександр.

 Це вже не перший випадок, коли самодопомогівці допомагають хворим діткам. У червні цього року до Дня захисту дітей з особливими потребами було зведено спеціальну пісочницю під дашком для вихованців «Дороги життя» і забезпечено її обладнанням для гри з піском. А посприяв у виготовленні та встановленні пісочниці той же таки активіст Василь Губкович. Ми писали про це тут:

http://www.samodopomoga.uz.ua/novini/93-ditki-z-osoblivimi-potrebami-vidznachali-den-zakhistu-jikh-samikh.html

Та на цьому потреби діток не зупинилися, тож підприємець вирішив взятися за реалізацію крупніших проектів. Залучив для цього своїх однодумців з організації.

І от нарешті пофарбована яскрава альтанка з чудовим дашком не лише тішитиме око, але і стане корисною для вихованців “Дороги життя”.

Пан Губкович, котрий вже неодноразово доводив, якою цінністю для нього є діти, з цього приводу зауважив наступне:

“Я дуже радий, що ми змогли хоча б мінімально допомогти цим діткам. Але вони потребують куди більшого. Насправді хотілося б бачити всіх їх здоровими та щасливими”.

Він також із сумом зауважив, що особисто не може допомогти кожній дитині, утім спільними зусиллями ужгородці змогли б зробити для діток значно більше. Варто їм лиш бути небайдужими та активними й милосердними.

Додати коментар

Захисний код
Оновити