На ображених балкони падають. Багато хто з вас чув цю крилату фразу в різних інтерпретаціях та мало хто стикався з таким у реальному житті. І коли спочатку падає балкон, то вже потім в тебе є цілком обґрунтований привід ображатися.

 

До громадської організації «Самодопомога Закарпаття» звернулися мешканці будинку №4 вулиці Докучаєва, що в Ужгороді. В заяві було зазначено, що навіс над входом у під’їзд №2 знаходиться в аварійному стані: відпадає бетон, видно оголену арматуру, з нього постійно відвалюються великі шматки, що становить загрозу мешканцям.  А ще на підході до самого  під’їзду від старості на очах розсипаються сходи. Сумно, що переважною більшістю проживаючих тут є пенсіонери і вони щодня ризикують життям і здоров’ям, щоб просто вийти з дому.

Матеріально незабезпечені громадяни самостійно вирішити дану проблему не можуть, тож юристи Самодопомоги спрямували звернення до в.о. ужгородського міського голови Віктора Щадея з проханням посприяти ремонту та залучити відповідальні структури.


Приємно, що навіс над входом полагодили в досить короткий термін, що видно на фото, надісланих самими мешканцями.

Проте, як зауважив місцевий житель, член ГО “Самодопомога” Василь Губкович, комунальні служби не поспішають відновлювати сходи. До того ж вони так і не взялися за аварійно дерева, хоча скаргу про них мешканці сусіднього будинку, за словами пана Василя, котрий власне і займався збором підписів,  подали одночасно із заявою про небезпечний під'їзд.

Сподіваємося, що наполовину зроблену роботу все ж таки доведуть до ладу. А тим часом активісти триматимуть, як то кажуть, руку на пульсі розвитку подій.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити