Сміття, кущі та ями на дорогах.

До громадської організації «Самодопомога Закарпаття» звернулися жителі вулиці Станційної міста Ужгород. Вони скаржилися на дорожні ями, глибиною в кілька десятків сантиметрів та сміття на тротуарах, яке не прибиралося місяцями. Усе це – добре видно на фото, надісланих самими мешканцями мікрорайону.

Ці дві проблеми давно турбують ужгородців, і не тільки у згаданому районі, але боротися самотужки з бюрократичною машиною вони не в силах. Сумно, що гості міста, прибуваючи на залізничний вокзал, спочатку бачать «історичний безлад», а вже потім історичні пам’ятки Ужгорода.

Юристи ГО, в свою чергу, почали діяти і, вже за традиційною схемою, спрямували офіційні запити в.о. мера Ужгорода Віктору Щадею,у департамент міського господарства Ужгородської міської ради, до ДАІ м.Ужгород та до КП «ЖРЕР №1».

На запит юристів співробітники ДАІ склали акт обстеження дороги і підтвердили її неналежний стан. Згідно законодавства, 22 серпня, в департамент міського господарства Ужгородської міської ради ними було надіслано вимогу ліквідувати пошкодження.

Проте, у міськраді відповіли, що коштів на виконання зазначених робіт бюджетом міста не передбачено. І додали, що при формуванні бюджету Ужгорода на 2015 рік питання проведення капремонту вул. Станційної буде винесено на розгляд. А поки ями де-не-де залатали камінням, щоб якось перебути до нового року (див. фото).

Кращою ситуація склалася з вивозом сміття, що захаращувало тротуар ще з лютого. Протягом тижня його прибрали, а кущі, що своїми гілками почали «захоплювати» частину дороги - підстригли. Цікаво, що ЖРЕР №1 у відповіді поквапився зазначити, що прибирання вулиць, тротуарів та площ не входять до їхніх обов’язків. І що зробили вони це виключно на звернення ГО та з нагоди святкування Дня незалежності. Ось такий нам з вами «подарунок».

Тож, якби не втручання «Самодопомоги Закарпаття», відповідальні за порядок у місті структури і досі б переводили стрілки одна на одну. Шкода, що вони, замість того щоб діяти, навчилися тільки грамотно складати відписки…

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити