Чотиристорінкова газета звичного ужгородцям формату «А3», наближеного до класичного «таблоїду», уперше вийшла друком напередодні вихідних, у п’ятницю, 5 вересня.

 

Нове видання, яке виходитиме у світ щодватижні на чотирьох сторінках, є друкованим інформаційно-просвітницьким органом громадської організації «Самодопомога Закарпаття».

ГО, вже відома ужгородцям своїми добрими справами: як-от облаштування дитячих майданчикв, допомога дітям-спортсменам, тісна співпраця з організаціями, що опікуються дітками з особливими потребами, а також юридичні консультації для городян, судові позови проти бездіяльності органів місцевого самоврядування тощо. Спектр діяльності «самодопомогівців» широкий і ряди організації зростають. І ось тепер усі ці справи, про які донедавна можна було прочитати тільки на офіційному сайті «Самодопомоги» (http://samodopomoga.uz.ua/) та на її офіційних сторінках у соціальних мережах – тепер описуватимуться і у «Народному контролі».

Центральною темою першого номеру стала публікація присвячена медичному вантажу для госпіталів у зоні АТО. Цілу вантажівку німецького медичного обладнання придбав активіст ГО та депутат міської ради, підприємець Михайло Чурило. «Самодопомогівці» ж облікували, упакували  та перевантажили медичні комплекти й відправили їх на Київ, звідки їх було розвезено у польові госпіталі на Сході України. Також у номері найактуальніші новини світу, України та міста, супроводжені коментарями активістів.

Газета розповсюджуватиметься безкоштовно, але якщо ви її не отримали у свою поштову скриньку, проте бажаєте прочитати – взяти її можна у штабі ГО «Самодопомога Закарпаття» за адресою вул.Мукачівська, 65.

Залишилося додати що керівником проекту є кандидат економічних наук, голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець, редактором же видання, яке друкується у ПРАТ «Видавництво Закарпаття» є Юрій Фрінцко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити