Поки надворі тепла пора громадська організація продовжує займатися організацією дитячого дозвілля.

Цього разу черга дійшла до подвір'я навпроти багатоповерхового будинку, розташованого за адресою Докучаєва, 25. Тут встановили дитячі гойдалки, пісочницю та лавиці.

 

За фінансування справи взявся Василь Губкович, приватний підприємець та просто активіст ГО “Самодопомога”, котрий і сам проживає у цьому районі. Будучи батьком чотирьох дітей він, як ніхто інший, розуміє необхідність зведення подібних об'єктів. Роботу цю почав ще у далекому 2010 році і продовжує виконувати її у своєму районі донині.

От як, до прикладу, змінився дитмайданчик на вулиці Собранецькій.

Читати тут

Втім, це лише частина необхідної роботи, адже ще з місяць том всі мешканці будинку № 25 поставили свої підписи під запитом до міської ради. У ньому просить елементарного: вирізати аварійно-небезпечні дерева та відновити підвал. Відповіді на цей запит юристи “Самодопомоги” поки не отримали. Разом з тим зовсім нещодавно у коментарі журналістам в.о. мера Віктор Щадей повідомляв, що грошей не вистачає через політику Казначейства котре банально не пропускає гроші для міста. Мова, зокрема, йшла і про “Зеленгосп”, який мав би вивозити з ужгородських вулиць залишки вирізаних дерев.

Тож чи варто сподіватися мешканцям на вирішення своїх проблем, покаже хіба час.

Додати коментар

Захисний код
Оновити