«Ужгородська регата» – традиційно, найцікавіша літня атракція Ужгорода, поруч з Парадом наречених. Та оскільки параду цьогоріч не було, Регата прикувала до себе увагу ужгородців та гостей міста не на жарт.

Про це свідчить і кількість екіпажів, що взяли старт і успішно фінішували (а їх було 20), і кількість глядачів на мостах та набережних міста.

У водній атракції, що перетворилася на жартівливі, але й серйозні у сенсі духу змагання перегони, цього року уперше взяла специфічна команда. Всі вони були у жовтих футболках, кепках і під жовтим прапором. І на жовтому човні «Студент» екіпаж з дев’яти молодих людей був видовищним і неперевершеним у своїй яскравості. Усі члени екіпажу – справді студенти. А об’єднало їх те, що всі вони є активістами молодіжного крила громадської організації «Самодопомога Закарпаття».

Своєю участю у Регаті, ці молоді люди хотіли підкреслити, що здатні успішно об’єднуватися заради спільної мети, навіть якщо вона лякає і здається недосяжною.

Хвилювань і роботи напередодні було чимало. Утім, троє «корабелів» за тиждень успішно побудували судно з МДФ та надувних матраців. На борту 9-місного судна «Студент» були і фари, і дзеркала, і руль і навіть музика. Справжній тюнінг для перегонів.Недарма на стартовій локації з корабликом охоче фотографувалися дітки. Дуже-бо вже він видовищний вийшов. У результаті цих маневрів, плавзасіб навіть був значно постраждав, але силами екіпажу був миттєво полагодженний і успішно взяв старт.

Збудували судно Олександр Борисенко, Ярослав Мигалко, Юрій Бедей. У запливі ж екіпаж доповнили Ярослав Кіш, Однраш Зозулич, Роман Деметер, Владислав Скубенич та двоє перлин, що прикрасили собою судно і команду: Єгенія Немеш та Ольга Уманцева.

Здається, такими студентами можуть цілком пишатися факультети європейського права та політології УжНУ та Одеський Інститут прокуратури та слідства.

Ну а те, що «Самодопомога Закарпаття» пишається такою молодіжкою – це факт. Бо ж завзята юнь не тільки змогла фінішувати третьою, попри габарити судна та наявність у регаті екіпажів-конкурентів на професійних і навіть спортивних суднах, але й вибороти номінацію «Ноїв ковчег», яку вручають за найбільшу кількість членів екіпажу! Вітаємо наших!!

Наостанок лишилося додати, що дерев’яну частину корабля буде не викинуто, а використано розумно і корисно – з неї зроблять пісочницю у вигляді кораблика у одному із дитячих закладів міста. І у цьому також – суть і характер молодих «самодопомогівців». «Дякуємо, що не підвели! – каже голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець. -- Бо, власне, й не могли! Молодці! Пишаємося вами!» І додає: «Спасибі Кафедрі Туризму УжНУ, Турінфоцентру Закарпаття, Корпорації свят «Не понял», Закарпатській лізі КВН  та усім причетним за можливість взяти участь у цій вже майже легендарній атракції!»

Додати коментар

Захисний код
Оновити