У суботу, 19 липня біля стадіону у Сторожниці, що поблизу Ужгорода, було весело гамірливо і людно. Саме тут, у затінку дерев, обгороджений парканом і обладнаний лавицями, турніками, гойдалками та пісочницею, знаходиться дитячий майданчик.

Майданчик цей – громадський. Тобто, мають сюди вільний доступ мами з дітками – посидіти у  холодку, погратися у пісочку, підлітки – позайматися на турніках. Та досконалості немає меж. Ось і вирішили члени місцевої громади дитячий майданчик покращити, дообладнати та відновити.

 

Ініціатором такого заходу став місцевий активіст, член ГО «Самодопомога Закарпаття», депутат сільської ради Михайло Піган.

Ось що він розповідає: «Сільська рада віддала шматочок території сільського стадіону під дитячий майданчики. І ось ми працюємо тут, зібравшись з громадою. Раніше громадою купували гойдалки. Нам допомагали наші партнери, активісти, депутати. Наприклад, Степан Довганчик, Петро Куштан, Микола Габор. Громадські організації «Чонкаш» та «Самодопомога Закарпаття». У перший етап обладнання майданчика ми тут встановили турніки, лавиці, гойдалки. Сьогодні ж – встановлюємо ось ккарусель та дитячу гірку. Допомагають нам і молоді хлопці, і, як бачите, старші і поважні люди. Цей майданчик постійно зайнятий дітьми, тож, гадаю, наша праця не марна. Ось, фарбуємо тут все. Паркан, наприклад – у національні кольори: синьо-жовтий він у нас буде.»

Голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець, що приїхав поглянути, як йде справа, до якої й сам долучився, каже: «Молодці, тримаються разом. Жителі Сторожниці показують нам, ужгородцям, як можна згуртуватися і робити добру справу разом. Ми час від часу ініціюємо подібні заходи у обласному центрі й, зізнатися, не завжди бачимо підтримку городян, які скоріш очікують, що для них хтось зробить. А ось, як бачите, зовсім поруч, такі прості речі вирішують спільно – лопатами, пилками, фарбою і все це під мінералку з морозивом і гарний настрій. Це можна тільки вітати.»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити