«Самодопомога Закарпаття» має намір «дотиснути» це питання.

Ще у першій половині липня до ГО «Самодопомога Закарпаття» звернулися мешканці центральної частини обласного центру з проханням посприяти ремонту доріг у історичній частині Ужгорода, та допомогти у вирішенні ще деяких наболілих проблем.

Цими питаннями упритул зайнявся активіст-«самодопомогівець», керівник ПРАТ «Видавництво Закарпаття» Сергій Варцаба. Він зустрівся з мешканцями вулиць Капітульна, Замкова, Ольбрахта, Волошина, Лучкая, Підгірна і вислухав їхні проблеми, серед яких головними ужгородці визначили поганий стан дорожнього покриття їхніх вулиць, відсутність обладнаних тротуарів, захаращений стан узбіч, відсутність бруківки на вулицях та тротуарах, відсутність бордюрів. І це – у історичному центрі міста!

 

Відтак, про ці зустрічі було складено звернення від імені ужгородців до ГО «Самодопомога Закарпаття». Юристи ж цієї громадської організації, що вже вирішили подібним чином ряд питань у місті (див. попередні публікації про діяльність ГО), звернулися до в.о. міського голови Віктора Щадея з вимогою усунути недоліки, що дошкуляють городянам. Це звернення було зареєстроване у вхідній документації мерії 15 липня. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До звернення було додані фото проблемних ділянок:

 

І диво – вже 17 липня комунальні служби почали лагодити одну з історичних вулиць міста – вулицю Ольбрахта. Зізнатися – ми не думаємо, що ці «ремонтні роботи» реакція саме на звернення «самодопомогівців». Надто-бо вже оперативне реагування виявили виконавці цих ремонтних робіт. Такого просто не буває – зазвичай з моменту звернення минає від 7 до 10 днів у кращому випадку.

Однак, якраз у цьому випадку, краще б «ремонтники», які абияк трохи перебрали бруківку на Ольбрахта, зачекали, зібралися з ресурсами і силами й доклалися до роботи ретальніше. Бо те, що у закарпатських ЗМІ назвали «ремонтом» – навряд чи таким є. У цьому сьогодні самодопомогівці й переконалися, сфотографувавши поточний стан вулиці Ольбрахта після «ремонту».

Ями, які були видовбані посеред проїжджої частини закладені бруківкою абияк, ущільнені не відсівом, як це передбачено технологією, а відсівом пополам з глиною. Робітники позалишали купи матеріалів, шматки бруківки, незалатаними залишилися діри, що знаходяться на узбіччях. Бордюрів – геть не додалося. Тротуарів ніхто й не торкнувся.

Звісно, така «робота» не тягне на «зараховано». Та й проблемних ділянок у центрі залишилося ще багато. Тож, як підкреслив голова правління ГО «Самодопомога Закарпаття» Володимир Химинець, активісти не збираються прийняти такий рівень виконання ремонту як задовільний і мають намір продовжити «бомбити» чиновників з метою примусити їх виконувати свої обов’язки.

Нижче – подаємо фотодокази халатного ставлення до ремонту вулиці Ольбрахта тих, хто брався до цієї роботи. Іван Довбак, директор КП «КШЕП», обіцяв на пошкоджених ділянках дороги зробити основу і покласти кам’яну бруківку. Чи можна прийняти таку роботу – судіть з цих фото:

Олеся Ткачук 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити