Завтра, у п’ятницю, 11 липня, о 10 годині зустрічаємося біля міської ради на площі Поштовій, щоб опротестувати необґрунтовано високі тарифи на водопостачання та водовідведення.

Нас обурює, як закритий механізм формування тарифів, відмова Водоканалу у наданні документів, замовчування ситуації з боку міської ради, відсутність роз’яснень, так і сама економічна складова піднятого питання. 


Підвищувати майже на 100% будь-який життєво-значущий комунальний тариф ще ніхто і ніколи в нашому місті собі не дозволяв! Ми законослухняні громадяни і розуміємо, що вода – це товар, за який потрібно платити. Але ми хочемо чітко знати за що і скільки ми платимо. 
У нашому місті вода подається за графіком, а питну ми майже всі купуємо у бутлях чи їздимо набирати до криниць, бо з кранів тече іржава.
Враховуючі реальну картину з водопостачання в Ужгороді, та з огляду на загальний стан водопровідних мереж, які, через зношеність і дірявість, дають понад 50 % втрат води, ми вважаємо, що сьогоднішній підхід до формування ціни на воду неприйнятний для цивілізованої громади європейського міста!
Тож, хто готовий відстоювати разом з нами свої права на чесну ціну за надану якість, приєднуйтеся!
Наші головні вимоги:
1. Сесія міської ради має звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, з вимогою скасувати Постанову №662 від 13.06.2014 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода», як таку, що не відповідає реальним розрахункам, чим спричинила хвилю громадського невдоволення.
2. Сесія міської ради повинна прийняти рішення про створення відкритої робочої групи із залученням фахівців (сторонніх експертів та громадських діячів) для перевірки поданих Водоканалом у Нацкомісію розрахунків, згідно яких був встановлений неприйнятний тариф. На час роботи комісії ціну на водопостачання та водовідведення в місті залишити без змін.

Юристи ГО «Самодопомога Закарпаття» готові здійснити юридичну підтримку цих громадянських ініціатив. Однак, ужгородці не повинні бути пасивними. 
Поборемося разом за доступну воду для всіх!
Поодинці – пропадемо. Разом – переможемо!

Додати коментар

Захисний код
Оновити