4 липня 2014 року, у День Конституції України весела компанія прогресивної молоді вирішила вдіяти щось особливе. Відзначити це свято у дні, коли українці стали особливо відчувати пульс країни потрібно було також особливо. Принаймні таке побудження мали студенти, молодь, юні патріоти, серед яких було й молодіжне крило ГО «Самодопомога Закарпаття». Є побудження й ініціатива – є ідея – є дія. Тому активісти Студентської ради Закарпаття, Закарпатського осередку Ліги студентів АПУ, Наукового товариства УжНУ, молодіжне крило «Самодопомоги Закарпаття» здійснили похід на Говерлу, який присвятили дню Конституції України.

 

З важкими труднощами на дорозі, але з великим задоволенням в кінці вдалось дійти вершини висотою 2061 метр та з насолодою вдихнути свіжого повітря українських гір і побачити неймовірну красу Карпат. Це змогли найсильніші й найзавзятіші молоді люди Закарпаття.

Як сказав організатор та представник Самодопомоги Закарпаття Юрій Бедей: «Було дуже приємно, що завдяки ініціативі нашої організації нам вдалося здійснити похід на гору Говерлу, який приніс нам багато хороших емоцій та нових знайомств. Найбільш порадувало те, що кожен з нас зрозумів що ми можемо дійти поставленої цілі. Яким би шлях не здавався важким на початку і які труднощі доводилось проходити, але ми змогли це пройти і змогли дійти до поставленої цілі – до вершини Говерли.»

Дорогу пройдено, вершину подолано, гімн заспівали, отримано безмежні враження та емоції. Ще один вчинок зроблений вдало. Літнім ранком було досягнуто ще одної мети, і ще одної цілі молоді. Говерла підкорена і жовтогарячий прапор своє молодої, але вже сильної організації «самодопомогівці» розгорнули на найвищій вершині України.

Насамкінець всі учасники походу висловлюють подяку організаторам походу: ГО «Самодопомога Закарпаття», зокрема Олександру Борисенку, який забезпечив експедицію транспортом, а також Студентській раді Закарпаття, Закарпатському осередку Ліги студентів АПУ, Науковому товариству УжНУ та кожному хто долучився до походу, на гору Говерлу 4 липня 2014 року.

Додати коментар

Захисний код
Оновити