Як вже відомо ужгородцям, ціна кубометру холодної води у місті Ужгород склала 11,84 грн. Це в той час, коли у інших містах України ця ціна коливається від 6,22 до 8,99 грн. Причина такої ціни води – безгосподарність місцевої влади та комунальників.

 

Ціна на воду затверджується у Києві Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Та формується ціна – саме місцевою владою. Тому ужгородці повинні діяти. А саме – вимагати від міської влади пояснень причин такої ціни. А також її перегляду і ревізії комунальних підприємств.

Ми закликаємо всіх небайдужих ужгородців прийти на сесію міської ради яка відбудеться 11 липня, де вимагати прийняття звернення до Нацкомісії про призупинення постанови до прозорого вивчення формування тарифів. Юристи ГО «Самодопомога Закарпаття» готові здійснити юридичну підтримку цих громадянських ініціатив. Однак, ужгородці не повинні бути пасивними. Проблема соціально і економічно-значуща. Пригадайте, який резонанс мав протест ужгородських школярів проти відміни осінніх канікул! Про них почула вся країна. Так нехай цього разу вся країна почує, яку ціну деруть з ужгородців, більшість з яких мають геть не київські зарплати і статки! Закарпаття – найбільш багата питною водою область України!

11 липня о 10 годині зустрічаємося на площі Поштовій! Поодинці – пропадемо. Разом – переможемо!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити