В Ужгороді відкрили перший на Україні "Фермерський патруль".

Тут фермери можуть отримати інформацію про наслідки використання пестицидів та їхню якість. 

В Україні наразі знаходиться 11 тисяч тонн непридатних хімікатів, розміщених на території 1200 складських приміщень.

 

Питання ефективного моніторингу та знищення особливо небезпечних хімічних речовин турбує не лише громадські організації та великі імпортери пестицидів, а й міжнародні організації, в рамках роботи яких Україна взяла на себе відповідальність контролювати виробництво та обіг заборонених до використання хімікатів.

Черговим кроком, який наблизив Закарпаття до Європи, стане відкриття інформаційного центру “Фермерський Патруль”.

 

Проект створений об’єднанням “Зелений Хрест Швейцарія”, а його реалізацією займатиметься громадська організація  “Самодопомога Закарпаття”, яка має за мету заснування довгострокового стійкого інструменту боротьби з торгівлею незаконними пестицидами, підтримку фермерів для пом’якшення втрат від використання нелегальних пестицидів та інформування інших зацікавлених сторін про небезпеку торгівлі незаконними та підробленими пестицидами.

55 національних та міжнародних експертів взяли участь у першому засіданні проекту Спеціальної Програми з довкілля ООН (ЮНЕП) - «Посилення реалізації Роттердамської конвенції в Україні та створення потужностей по боротьбі з незаконним обігом хімічних речовин».


_екрана_2017-10-12_о_21.50.22.png

Основним отримувачем допомоги в рамках проекту визначено Міністерство екології та природних ресурсів України.

В якості партнера в Закарпатській області долучилася до проекту і громадська організація "Самодопомога Закарпаття".

Учора, 3 листопада нас спіткала важка і непоправна втрата. Пішов з життя наш друг, талановитий журналіст, людина справді щедрої душі і великого доброго серця – Олександр Попович.

Рейтингова оцінка науково-педагогічної роботи – невід’ємна частина внутрішньої системи забезпечення якості освіти й одна з нормативних вимог чинного Закону про вищу освіту. 29 жовтня під час Вченої ради проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета й проаналізував рейтинги викладачів вишу й оголосив деякі підсумки, – йдеться на сайті Медіацентру УжНУ.