55 національних та міжнародних експертів взяли участь у першому засіданні проекту Спеціальної Програми з довкілля ООН (ЮНЕП) - «Посилення реалізації Роттердамської конвенції в Україні та створення потужностей по боротьбі з незаконним обігом хімічних речовин».


_екрана_2017-10-12_о_21.50.22.png

Основним отримувачем допомоги в рамках проекту визначено Міністерство екології та природних ресурсів України.

В якості партнера в Закарпатській області долучилася до проекту і громадська організація "Самодопомога Закарпаття".

Учора, 3 листопада нас спіткала важка і непоправна втрата. Пішов з життя наш друг, талановитий журналіст, людина справді щедрої душі і великого доброго серця – Олександр Попович.

Рейтингова оцінка науково-педагогічної роботи – невід’ємна частина внутрішньої системи забезпечення якості освіти й одна з нормативних вимог чинного Закону про вищу освіту. 29 жовтня під час Вченої ради проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета й проаналізував рейтинги викладачів вишу й оголосив деякі підсумки, – йдеться на сайті Медіацентру УжНУ.

23 жовтня Факультет міжнародних відносин УжНУ до Дня першокурсника провів грандіозну концертну програму в Обласному музично-драматичному театрі в Ужгороді.

Спершу з вітальним словом до студентів виступив декан факультету Микола Палінчак. Далі зі сцени лунали промови високопосадовців міської та обласної рад, які зазначили, що саме випускникам факультету МЕВ доведеться працювати над новітньою історією європейської України. Саме вони, – майбутні дипломати, керівники державних структур, економісти, перекладачі, – будуть рушійною силою позитивних змін та реформ, що активно запроваджуються в нашій країні.

Студенти-міжнародники УжНУ розвиватимуть українсько-румунські відносини. На факультеті відкрився кабінет українсько-румунської дружби.

В рамках святкування 70-річчя Ужгородського національного університету 15 жовтня на факультеті Міжнародних відносин було урочисто відкрито кабінет українсько-румунської дружби. Особливими гостями стали Генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован, ректор УжНУ професор Володимир Смоланка, проректор з наукової роботи професор Ігор Студеняк та офіційна делегація зі США (м.Корваліс, штат Орегон) та Польщі. Спонсором відкриття цього кабінету став депутат обласної ради Михайло Бокоч.

Більше 5 років тому активісту ГО «Самодопомога Закарпаття» Олексію Химинцю вдалося відстояти територію двору поблизу будинків 6 та 8 по вулиці Докучаєва від незаконної забудови. Тоді, власним коштом, він облаштував на цьому місці дитячий майданчик з гірками, гойдалками, лавицями, а також міні-футбольне поле для малечі.

З того часу тут безперестанно чути сміх та вигуки майбутніх футбольних зірок, а дитячі гірки та гойдалки обліплені дітворою. Мабуть кожен з нас має схожі дворові спогади «босоногого дитинства».